Chochla Berlinger Haus Aspen BH-7065
Zdjęcia 3 |
Berlinger Haus Aspen BH-7065 |
|
Nadaje się do wszystkich źródeł ciepła, w tym indukcji.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berlinger Haus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berlinger Haus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Berlinger Haus Aspen BH-7065
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
RONDELEK TYTANOWY 16cm BERLINGER HAUS BH-7065 ASPEN | 99 zł |
Berlinger Haus RONDELEK TYTANOWY 16cm BERLINGER HAUS BH-7065 ASPEN | 110 zł |
Rondel Z Pow. Tytanową 16Cm 1.2L Berlinger Haus Aspen Bh-7065 | 100 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →