Patelnia Berlinger Haus Aspen BH-7069 20 cm szary
Berlinger Haus Aspen BH-7069 |
|
Nadaje się do wszystkich źródeł ciepła, w tym indukcji.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berlinger Haus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berlinger Haus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Berlinger Haus Aspen BH-7069 20 cm szary
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Patelnia BERLINGER HAUS Aspen BH-7069 24 cm | 216 zł |
PATELNIA TYTANOWA 24cm BERLINGER HAUS BH-7069 ASPEN | 199 zł |
Patelnia BERLINGER HAUS Aspen BH-7069 24 cm | 216 zł |
Patelnia Głęboka Pow. Z Pow. Tytanową 24Cm Berlinger Haus Aspen Bh-7069 | 219 zł |
Patelnia Tytanowa 24cm Berlinger Haus Bh-7069 Aspen Lumarko! | 237 zł |
PATELNIA TYTANOWA 24cm BERLINGER HAUS BH-7069 ASPEN | 257 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →