Chochla Berlinger Haus Crystal BH-6763
Berlinger Haus Crystal BH-6763 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berlinger Haus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berlinger Haus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Berlinger Haus Crystal BH-6763
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Rondel BERLINGER HAUS Crystal Collection BH/6763 16 cm | 111 zł |
RONDEL GRANITOWY 16cm BERLINGER HAUS BH-6763 | 105 zł |
Rondel BERLINGER HAUS Crystal Collection BH/6763 16 cm BH-6763 | 111 zł |
Rondel Berlinger Haus, 1,2L, 16 cm, 2 elementy, BH/6763 | 112 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →