Mleczarz Berlinger Haus Shiny Black BH-7130
Berlinger Haus Shiny Black BH-7130 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berlinger Haus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berlinger Haus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Berlinger Haus Shiny Black BH-7130
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Garnek BERLINGER HAUS Metallic Line Shiny Black Edition BH-7130 12 cm | 68 zł |
GARNEK DO MLEKA BERLINGER HAUS 1,2L BH-7130 SHINY BLACK | 59 zł |
Berlinger Haus GARNEK DO MLEKA BERLINGER HAUS 1,2L BH-7130 SHINY | 63 zł |
Garnek BERLINGER HAUS Metallic Line Shiny Black Edition BH-7130 12 cm | 68 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →