Chochla Berlinger Haus Moonlight BH-6010
Zdjęcia 4 |
Berlinger Haus Moonlight BH-6010 |
|
Nie ma osłony na łyżkę BH-6009.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berlinger Haus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berlinger Haus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Berlinger Haus Moonlight BH-6010
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Berlinger Haus Rondel 1,2 L z pokrywką Berlinger Haus Moonlight (BH/6010) | 119 zł |
RONDELEK GRANITOWY 16cm BERLINGER HAUS BH-6010 | 119 zł |
Rondel Berlinger Haus Moonlight Edition, szary, czarny, z pokrywką, 1,2L | 128 zł |
Rondelek Granitowy 16cm Berlinger Haus Bh-6010 Lumarko! | 139 zł |
RONDELEK GRANITOWY 16cm BERLINGERHAUS BH-6010 | 153 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →