Garnek Berlinger Haus Stone Touch BH-1151
Zdjęcia 4 |
Berlinger Haus Stone Touch BH-1151 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berlinger Haus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berlinger Haus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Berlinger Haus Stone Touch BH-1151
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
GARNEK GRANITOWY BERLINGERHAUS 20cm BH-1151 STONE TOUCH | 165 zł |
Berlinger Haus Garnek Stone Touch 20cm (BH/1151) | 165 zł |
Garnek Berlinger Haus, ze szklaną pokrywką, 20 cm, BH/1151 | 176 zł |
Garnek Granitowy Berlinger Haus 20cm Bh-1151 Stone Touch Lumarko! | 193 zł |
Modyfikacje Berlinger Haus Stone Touch BH-1151
Ceny na Berlinger Haus Stone Touch BH-1151 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Stone Touch BH-1151 | od 165 zł | 4 oferty | ||
Berlinger Haus Stone Touch BH-1152 | od 179 zł | 1 oferta | ||
Berlinger Haus Stone Touch BH-1153 | od 189 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →