Patelnia do naleśników Berlinger Haus Stone Touch BH-1164 25 cm szary
Berlinger Haus Stone Touch BH-1164 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berlinger Haus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berlinger Haus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Berlinger Haus Stone Touch BH-1164 25 cm szary
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
BerlingerHaus Granit naleśniki nieprzywierające Pancake 25 cm szer 1164 St | 84 zł |
PATELNIA GRANITOWA DO NALEŚNIKÓW BERLINGERHAUS 25cm BH-1164 STONE TOUCH | 99 zł |
Patelnia do naleśników Berlinger Haus Forest, szary, czarny, BH/1164 | 106 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →