Patelnia do naleśników Berlinger Haus Granit Diamond BH-1797 25 cm czarny
Berlinger Haus Granit Diamond BH-1797 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berlinger Haus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berlinger Haus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Berlinger Haus Granit Diamond BH-1797 25 cm czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
PATELNIA DO NALEŚNIKÓW GRANIT DIAMOND 25cm BERLINGER HAUS BH-1797 | 89 zł |
Patelnia BERLINGER HAUS do naleśników Granit Diamond Line BH/1797 25 cm | 96 zł |
Patelnia do naleśników Berlinger Haus czarny, 25 cm, BH/1797 | 96 zł |
Patelnia Do Naleśników Granit Diamond 25cm Berlinger Haus Bh-1797 Lumarko! | 105 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →