Patelnia Berlinger Haus Black Silver BH-1854 26 cm czarny
Berlinger Haus Black Silver BH-1854 |
|
W zestawie stojak.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berlinger Haus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berlinger Haus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Berlinger Haus Black Silver BH-1854 26 cm czarny
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
PATELNIA WOK FLIP 26cm BERLINGER HAUS BH-1854 | 119 zł |
Patelnia Berlinger Haus Black Silver 26cm | 136 zł |
Patelnia Flip Berlinger Haus Black Silver Collection, czarny, 26 cm | 138 zł |
Patelnia Wok Flip 26cm Berlinger Haus Bh-1854 Lumarko! | 139 zł |
PATELNIA WOK FLIP 26cm BERLINGER HAUS BH-1855 | 129 zł |
PATELNIA WOK FLIP 26cm BERLINGER HAUS BH-1854 | 153 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →