Сковорідка Berlinger Haus Black Silver BH-1843 20 см чорний
Berlinger Haus Black Silver BH-1843 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Black Silver BH-1843 20 см чорний
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
PATELNIA GRANITOWA 20cm BERLINGERHAUS BLACK SILVER BH-1843 | 79 zł |
Patelnia Berlinger Haus Black Silver 20cm | 110 zł |
Patelnia Berlinger Haus Black Silver Collection, czarny, 20 cm | 87 zł |
PATELNIA GRANITOWA 20cm BERLINGER HAUS BLACK SILVER BH-1843 | 105 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →