Patelnia Berlinger Haus Black Silver BH-1843 20 cm czarny
Berlinger Haus Black Silver BH-1843 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berlinger Haus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berlinger Haus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Berlinger Haus Black Silver BH-1843 20 cm czarny
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Patelnia BERLINGER HAUS Black Silver Collection BH/1843 20 cm | 86 zł |
PATELNIA GRANITOWA 20cm BERLINGERHAUS BLACK SILVER BH-1843 | 79 zł |
Patelnia BERLINGER HAUS Black Silver Collection BH/1843 20 cm | 86 zł |
Patelnia Berlinger Haus Black Silver 20cm | 110 zł |
Patelnia Berlinger Haus Black Silver Collection, czarny, 20 cm | 87 zł |
PATELNIA GRANITOWA 20cm BERLINGER HAUS BLACK SILVER BH-1843 | 105 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →