Сковорідка Berlinger Haus Monaco BH-7084 28 см
Фото 7 |
Berlinger Haus Monaco BH-7084 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Monaco BH-7084 28 см
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
PATELNIA TYTANOWA 28cm BERLINGER HAUS BH-7084 MONACO | 129 zł |
Patelnia Tytanowa 28Cm Berlinger Haus Bh-7084 Monaco | 129 zł |
Patelnia Tytanowa 28cm Berlinger Haus Bh-7084 Monaco Lumarko! | 157 zł |
PATELNIA TYTANOWA 28cm BERLINGER HAUS BH-7084 MONACO | 172 zł |
Модификації Berlinger Haus Monaco BH-7084
Ціни на Berlinger Haus Monaco BH-7084 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Monaco BH-7082 20 см | від 85 zł | 1 пропозиція | ||
Berlinger Haus Monaco BH-7083 24 см | від 100 zł | 4 пропозиції | ||
Berlinger Haus Monaco BH-7084 28 см | від 129 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →