Patelnia Berlinger Haus Monaco BH-7084 28 cm
Zdjęcia 7 |
Berlinger Haus Monaco BH-7084 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berlinger Haus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berlinger Haus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Berlinger Haus Monaco BH-7084 28 cm
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Patelnia BERLINGER HAUS Monaco BH-7084 28 cm | 138 zł |
PATELNIA TYTANOWA 28cm BERLINGER HAUS BH-7084 MONACO | 129 zł |
Patelnia BERLINGER HAUS Monaco BH-7084 28 cm | 138 zł |
Patelnia Tytanowa 28Cm Berlinger Haus Bh-7084 Monaco | 129 zł |
Patelnia Tytanowa 28cm Berlinger Haus Bh-7084 Monaco Lumarko! | 157 zł |
PATELNIA TYTANOWA 28cm BERLINGER HAUS BH-7084 MONACO | 172 zł |
Modyfikacje Berlinger Haus Monaco BH-7084
Ceny na Berlinger Haus Monaco BH-7084 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Monaco BH-7082 20 cm | od 85 zł | 1 oferta | ||
Berlinger Haus Monaco BH-7083 24 cm | od 100 zł | 5 oferty | ||
Berlinger Haus Monaco BH-7084 28 cm | od 129 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →