Сковорідка Berlinger Haus Stone Touch BH-1148 28 см
Berlinger Haus Stone Touch BH-1148 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Stone Touch BH-1148 28 см
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
PATELNIA GRANITOWA BERLINGERHAUS 28cm BH-1148 STONE TOUCH | 119 zł |
Patelnia Berlinger Haus Stone Touch 28cm | 119 zł |
Patelnia Berlinger Haus, 28 cm, BH/1148 | 128 zł |
PATELNIA GRANITOWA BERLINGER HAUS 28cm BH-1148 STONE TOUCH | 153 zł |
Модификації Berlinger Haus Stone Touch BH-1148
Ціни на Berlinger Haus Stone Touch BH-1148 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Stone Touch BH-1146 24 см | від 109 zł | 5 пропозицій | ||
Berlinger Haus Stone Touch BH-1148 28 см | від 119 zł | 4 пропозиції | ||
Berlinger Haus Stone Touch BH-1149 30 см | від 95 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →