Zestaw naczyń Berlinger Haus Moonlight BH-7033
Zdjęcia 4 |
Berlinger Haus Moonlight BH-7033 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berlinger Haus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berlinger Haus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Berlinger Haus Moonlight BH-7033
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zestaw garnków BERLINGER HAUS Moonlight Collection BH-7033 (13 elementów) | 638 zł |
Zestaw garnków Berlinger Haus Moonlight, jasnoszary, czarny, 13 elementów, | 553 zł |
Zestaw garnków BERLINGER HAUS Moonlight Collection BH-7033 (13 elementów) | 638 zł |
ZESTAW GARNKÓW BERLINGER HAUS BH-7033 MOONLIGHT | 599 zł |
Zestaw garnków i patelni BerlingerHaus Moonlight, 13 elementów | 699 zł |
Zestaw garnków BERLINGER HAUS Moonlight Collection BH-7033 (13 elementów) | 638 zł |
Zestaw Garnków Berlinger Haus Bh-7033 Moonlight Lumarko! | 700 zł |
Zestaw zawiera:
- Patelnia 20x4,2 cm, 2,3 l
- Głęboka patelnia 24x6,5 cm, 2,4 l
- Zapiekanka ze szklaną pokrywką 20x10,4 cm, 2,5 l
- Zapiekanka ze szklaną pokrywką 24x11,8 cm, 4,1 l
- Zapiekanka ze szklaną pokrywką 28x12,5 cm, 6,1 l
- Plastikowa osłona 3 szt.
- Maty bakelitowe 2 szt
PolecamyPorównaj w tabeli →