Patelnia Berlinger Haus Moonlight BH-6082 28 cm
Berlinger Haus Moonlight BH-6082 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berlinger Haus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berlinger Haus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Berlinger Haus Moonlight BH-6082 28 cm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
PATELNIA GRANITOWA 28cm BERLINGER HAUS BH-6082 MOONLIGHT | 135 zł |
Patelnia Berlinger Haus Moonlight Edition, szary, z odpinaną rączką, 28 cm | 155 zł |
Patelnia Granitowa 28cm Berlinger Haus Bh-6082 Moonlight Lumarko! | 157 zł |
PATELNIA GRANITOWA 28cm BERLINGER HAUS BH-6082 MOONLIGHT | 172 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →