Patelnia Berlinger Haus Emerald BH-6048 28 cm
Zdjęcia 5 |
Berlinger Haus Emerald BH-6048 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berlinger Haus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berlinger Haus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Berlinger Haus Emerald BH-6048 28 cm
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Patelnia BERLINGER HAUS Emerald Edition BH/6048 28 cm | 120 zł |
PATELNIA TYTANOWA BERLINGER HAUS 28cm BH-6048 EMERALD | 115 zł |
Patelnia BERLINGER HAUS Emerald Edition BH/6048 28 cm BH-6048 | 120 zł |
Patelnia EMERALD, aluminiowa, 28 cm | 109 zł |
Patelnia tytanowa Berlinger Haus Emerald, zielony, 28 cm, BH/6048 | 109 zł |
PATELNIA TYTANOWA BERLINGER HAUS 28cm BH-6048 EMERALD | 145 zł |
Modyfikacje Berlinger Haus Emerald BH-6048
Ceny na Berlinger Haus Emerald BH-6048 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Emerald BH-6046 20 cm | od 75 zł | 4 oferty | ||
Berlinger Haus Emerald BH-6047 24 cm | od 90 zł | 8 oferty | ||
Berlinger Haus Emerald BH-6048 28 cm | od 109 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →