Patelnia grillowa Berlinger Haus Black Rose BH-1953 24 cm czarny
Wideo 1Zdjęcia 2 |
Berlinger Haus Black Rose BH-1953 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berlinger Haus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berlinger Haus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Berlinger Haus Black Rose BH-1953 24 cm czarny
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Patelnia grillowa BERLINGER HAUS Black Rose Collection BH/1953 28 cm | 159 zł |
Patelnia grillowa BERLINGER HAUS Black Rose Collection BH/1953 28 cm BH 19 | 159 zł |
Patelnia Berlinger Haus grillowa 28cm 2szt. | 153 zł |
Patelnia grillowa Black Rose BH/1953, 28 cm, z odpinaną rączką, czarna | 145 zł |
Patelnia grillowa Berlinger Haus Black Rose Collection, czarny, 28 cm, 2 e | 161 zł |
PATELNIA GRILLOWA 28cm BERLINGER HAUS BLACK ROSE BH-1953 | 190 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →