Patelnia grillowa Berlinger Haus Black Silver BH-1846 28 cm czarny
Berlinger Haus Black Silver BH-1846 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berlinger Haus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berlinger Haus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Berlinger Haus Black Silver BH-1846 28 cm czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
GRANITOWY GRILL 28 cm BERLINGER HAUS BH-1846 CZARNY SREBRNY 6217673 | 131 zł |
PATELNIA GRANITOWA GRILLOWA 28 cm BERLINGER HAUS BH-1846 BLACK SILVER | 119 zł |
Patelnia Berlinger Haus grillowa Black Silver 28cm | 116 zł |
Patelnia grillowa Berlinger Haus Black Silver Collection, czarny, 28 cm | 128 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →