Patelnia grillowa Berlinger Haus Rose-Gold BH-1950 28 cm różowy
Berlinger Haus Rose-Gold BH-1950 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berlinger Haus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berlinger Haus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Berlinger Haus Rose-Gold BH-1950 28 cm różowy
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Granit Grill Patelnia ze zdejmowanym uchwytem 28 cm BERLINGER HAUS metalic | 166 zł |
PATELNIA GRILLOWA 28cm BERLINGER HAUS ROSE GOLD BH-1950 | 135 zł |
Patelnia grillowa Rose Gold, 28 cm, z odpinaną rączką | 129 zł |
Patelnia grillowa Berlinger Haus Metallic Line Rose Gold Edition, różowe z | 145 zł |
Patelnia Grillowa 28cm Berlinger Haus Black Rose Bh-1953 Lumarko! | 174 zł |
PATELNIA GRILLOWA 28cm BERLINGER HAUS BLACK ROSE BH-1953 | 149 zł |
Patelnia Grillowa 28cm Berlinger Haus Rose Gold Bh-1950 Lumarko! | 157 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →