Patelnia grillowa Berlinger Haus Aquamarine BH-1873 28 cm granatowy
Berlinger Haus Aquamarine BH-1873 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berlinger Haus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berlinger Haus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Berlinger Haus Aquamarine BH-1873 28 cm granatowy
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
BerlingerHaus Granit patelnia grillowa patelnia 28 cm BERLINGER dom metali | 101 zł |
Patelnia grillowa BERLINGER HAUS Metallic Line Aquamarine Edition BH/1873 | 127 zł |
PATELNIA GRANITOWA GRILLOWA 28 cm BERLINGERHAUS AQUAMARINE BH-1873 | 119 zł |
Patelnia grillowa BERLINGER HAUS Metallic Line Aquamarine Edition BH/1873 | 127 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →