Patelnia Berlinger Haus Granit Diamond BH-6778 29.5x22 cm czarny
Zdjęcia 4 |
Berlinger Haus Granit Diamond BH-6778 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berlinger Haus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berlinger Haus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Berlinger Haus Granit Diamond BH-6778 29.5x22 cm czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
PODWÓJNA PATELNIA GRILLOWA BERLINGER HAUS BH-6778 GRANIT DIAMOND | 199 zł |
Patelnia Berlinger Haus Granit Diamond Line, czarny, 29 cm, BH/6778 | 229 zł |
Podwójna Patelnia Grillowa Berlinger Haus Bh-6778 Granit Diamond Lumarko! | 241 zł |
PODWÓJNA PATELNIA GRILLOWA BERLINGER HAUS BH-6778 GRANIT DIAMOND | 260 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →