Patelnia Berlinger Haus Emerald BH-6052 26 cm zielony
Zdjęcia 3 |
Berlinger Haus Emerald BH-6052 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berlinger Haus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berlinger Haus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Berlinger Haus Emerald BH-6052 26 cm zielony
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
PATELNIA WOK FLIP 26cm BERLINGER HAUS BH-6052 | 129 zł |
Patelnia Flip Berlinger Haus Emerald, zielony, 26 cm | 139 zł |
Patelnia Wok Flip 26cm Berlinger Haus Bh-6052 Lumarko! | 149 zł |
PATELNIA WOK FLIP 26cm BERLINGER HAUS BH-6052 | 164 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →