Patelnia głęboka Berlinger Haus Aquamarine BH-1877 28 cm
Berlinger Haus Aquamarine BH-1877 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berlinger Haus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berlinger Haus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Berlinger Haus Aquamarine BH-1877 28 cm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
GARNEK GRANITOWY 28cm BERLINGERHAUS AQUAMARINE BH-1877 | 185 zł |
Berlinger Haus Garnek Metallic 28cm (BH-1877) | 190 zł |
Płytki garnek z pokrywką BERLINGERHAUS AQUAMARINE, aluminiowy, 3,8 l | 189 zł |
Brytfanna Berlinger Haus Metallic Line Aquamarine Edition, morski, z pokry | 200 zł |
Garnek Granitowy 28cm Berlinger Haus Aquamarine Line Bh-1877 Lumarko! | 218 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →