Czajnik elektryczny Berlinger Haus Burgundy BH-9068 czerwony
Zdjęcia 4 |
Berlinger Haus Burgundy BH-9068 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berlinger Haus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berlinger Haus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Berlinger Haus Burgundy BH-9068 czerwony
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Electric kettle with thermometer 17L burgundy BH/9068 | 175 zł |
Czajnik elektryczny 1.7l z termometrem BERLINGER HAUS BH-9068 | 225 zł |
Czajnik elektryczny Burgundy 1,7 l, z termometrem | 219 zł |
Czajnik Berlinger Haus BH-9068 Czerwony | 222 zł |
Modyfikacje Berlinger Haus Burgundy BH-9068
Ceny na Berlinger Haus Burgundy BH-9068 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Rose-Gold BH-9069 brązowy | od 175 zł | 8 oferty | ||
Berlinger Haus Burgundy BH-9068 czerwony | od 175 zł | 5 oferty | ||
Berlinger Haus Aquamarine BH-9071 granatowy | od 199 zł | 6 oferty | ||
Berlinger Haus Moonlight BH-9073 stal nierdzewna | od 187 zł | 7 oferty | ||
Berlinger Haus Emerald BH-9072 zielony | od 210 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →