Czajnik elektryczny Berlinger Haus Aquamarine BH-9325 granatowy
Zdjęcia 6 |
Berlinger Haus Aquamarine BH-9325 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berlinger Haus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berlinger Haus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Berlinger Haus Aquamarine BH-9325 granatowy
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Berlingerhaus Kocioł z kontrolą temperatury 17 l linia metalowa akwamaryn | 224 zł |
CZAJNIK ELEKTRYCZNY 1,7L BERLINGER HAUS BH-9325 AQUAMARINE | 279 zł |
Czajnik elektryczny BERLINGERHAUS AQUAMARINE, 1,7 L, z funkcją ustawiania | 279 zł |
Czajnik elektryczny BERLINGER HAUS BH/9325 | 249 zł |
Czajnik Elektryczny 1,7l Berlinger Haus Bh-9325 Lumarko! | 332 zł |
CZAJNIK ELEKTRYCZNY 1,7L BERLINGER HAUS BH-9325 | 357 zł |
Modyfikacje Berlinger Haus Aquamarine BH-9325
Ceny na Berlinger Haus Aquamarine BH-9325 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Burgundy BH-9324 czerwony | od 279 zł | 6 oferty | ||
Berlinger Haus Purple Eclipse BH-9328 fioletowy | od 259 zł | 5 oferty | ||
Berlinger Haus Aquamarine BH-9325 granatowy | od 224 zł | 7 oferty | ||
Berlinger Haus Carbon Pro BH-9327 stal nierdzewna | od 231 zł | 14 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →