Chochla Berlinger Haus Burgundy BH-1255
Zdjęcia 5 |
Berlinger Haus Burgundy BH-1255 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berlinger Haus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berlinger Haus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Berlinger Haus Burgundy BH-1255
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Rondel BERLINGER HAUS Burgundy Metallic Line BH-1255N 16 cm | 85 zł |
RONDEL GRANITOWY 16cm BERLINGERHAUS BURGUNDY METALLIC BH-1255 | 74 zł |
Rondel BERLINGER HAUS Burgundy Metallic Line BH-1255N 16 cm BH 1255N | 85 zł |
Rondel o śr. 16 cm Burgundy, system Turbo Induction | 70 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →