Mleczarz Berlinger Haus Rose Gold BH-1966
Berlinger Haus Rose Gold BH-1966 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berlinger Haus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berlinger Haus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Berlinger Haus Rose Gold BH-1966
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Garnek BERLINGER HAUS Metallic Line Rose Gold Edition BH/1966 11 cm | 56 zł |
GARNEK GRANITOWY DO MLEKA BERLINGER HAUS 1,2L BH-1966 | 59 zł |
Garnek BERLINGER HAUS Metallic Line Rose Gold Edition BH/1966 11 cm BH 196 | 56 zł |
Berlinger Haus Garnek do mleka Metallic 12cm | 64 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →