Chochla Berlinger Haus Aquamarine BH-1874
Zdjęcia 3 |
Berlinger Haus Aquamarine BH-1874 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berlinger Haus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berlinger Haus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Berlinger Haus Aquamarine BH-1874
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
RONDEL GRANITOWY 16cm BERLINGERHAUS AQUAMARINE BH-1874 | 75 zł |
Rondel BERLINGERHAUS AQUAMARINE, aluminiowy, 16 cm | 70 zł |
Rondel Berlinger Haus Metallic Line Aquamarine Edition, morski, 1,2L | 67 zł |
RONDEL GRANITOWY 16cm BERLINGER HAUS AQUAMARINE BH-1874 | 96 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →