Mleczarz Berlinger Haus Emerald BH-6061
Berlinger Haus Emerald BH-6061 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berlinger Haus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berlinger Haus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Berlinger Haus Emerald BH-6061
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
GARNEK TYTANOWY DO MLEKA BERLINGER HAUS 1,2L BH-6061 EMERALD | 62 zł |
Berlinger Haus Garnek do mleka EMERALD BH-6061 | 66 zł |
Garnek do mleka EMERALD, 1,2 l, aluminiowy | 55 zł |
Garnek Berlinger Haus Emerald, zielony, 1,2L, , BH/6061 | 68 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →