Zestaw naczyń Berlinger Haus Emerald BH-7043
Zdjęcia 4 |
Berlinger Haus Emerald BH-7043 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berlinger Haus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berlinger Haus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Berlinger Haus Emerald BH-7043
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zestaw garnków BERLINGER HAUS Emerald Metallic Line BH-7043 (17 elementów) | 793 zł |
ZESTAW GARNKÓW Z AKCESORIAMI BERLINGER HAUS BH-7043 EMERALD | 789 zł |
Zestaw garnków BERLINGER HAUS Emerald Metallic Line BH-7043 (17 elementów) | 793 zł |
Berlinger Haus Zestaw Garnków Z Akcesoriami Berlinger Haus Bh-7043 | 749 zł |
pokaż 3 oferty
Zestaw zawiera:
- Patelnia Ø20x4,5 cm
- Patelnia Ø24x6,5 cm
- Garnek z pokrywką Ø20x10 cm, 2,5 l
- Garnek z pokrywką Ø24x12 cm, 4,1 l
- Garnek z pokrywką Ø28x12 cm, 6,1 l
- Sprzęt AGD 3 szt
- 3 noże
- Maty bakelitowe 2 szt
PolecamyPorównaj w tabeli →