Zestaw naczyń Berlinger Haus Flameguard BH-1474
Berlinger Haus Flameguard BH-1474 |
|
Uchwyty ze wskaźnikami zmiany temperatury.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berlinger Haus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berlinger Haus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Berlinger Haus Flameguard BH-1474
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ZESTAW GARNKÓW GRANITOWYCH BERLINGERHAUS BH-1474 THERMOGUARD | 749 zł |
Berlinger Haus Zestaw garnków 20 16 24 28cm (BH/1474) | 745 zł |
Berlinger Haus Zestaw garnków granitowych na indukcję Berlinger Haus BH 14 | 599 zł |
Zestaw garnków Berlinger Haus, 15 elementów, BH/1474 | 852 zł |
Zestaw Garnków Granitowych Berlingerhaus Bh-1474 Lumarko! | 876 zł |
Zestaw garnków Berlinger Haus Metallic Line, niebieski, 15 elementów, BH/1 | 799 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →