Patelnia głęboka Berlinger Haus Ebony Rosewood BH-1739 brązowy
Zdjęcia 3 |
Berlinger Haus Ebony Rosewood BH-1739 beżowy brązowy |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berlinger Haus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berlinger Haus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Berlinger Haus Ebony Rosewood BH-1739 brązowy
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
GARNEK GRANITOWY BERLINGER 28cm BH-1739 EBONY ROSEWOOD | 179 zł |
Brytfanna Berlinger Haus Ebony Rosewood Collection, czarny, z pokrywką, 3, | 192 zł |
Garnek Granitowy Berlinger 28cm Bh-1739 Ebony Rosewood Lumarko! | 209 zł |
Modyfikacje Berlinger Haus Ebony Rosewood BH-1739
Ceny na Berlinger Haus Ebony Rosewood BH-1739 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Ebony Maple BH-1738 beżowy | od 129 zł | 2 oferty | ||
Berlinger Haus Ebony Rosewood BH-1739 brązowy | od 179 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →