Patelnia Berlinger Haus Black Rose BH-1634 24 cm
Berlinger Haus Black Rose BH-1634 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berlinger Haus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berlinger Haus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Berlinger Haus Black Rose BH-1634 24 cm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
PATELNIA GRANITOWA 24cm BERLINGERHAUS BLACK ROSE BH-1634 | 89 zł |
Patelnia Berlinger Haus Black Rose Collection, czarny, 24 cm | 78 zł |
PATELNIA GRANITOWA 24cm BERLINGER HAUS BLACK ROSE BH-1634 | 115 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Berlinger Haus Black Rose BH-1634
Ceny na Berlinger Haus Black Rose BH-1634 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Black Rose BH-1633 20 cm | od 65 zł | 6 oferty | ||
Berlinger Haus Black Rose BH-1634 24 cm | od 78 zł | 3 oferty | ||
Berlinger Haus Black Rose BH-1635 28 cm | od 119 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →