Patelnia grillowa Berlinger Haus Shiny Black BH-6611 28 cm brązowy
Berlinger Haus Shiny Black BH-6611 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berlinger Haus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berlinger Haus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Berlinger Haus Shiny Black BH-6611 28 cm brązowy
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Patelnia grillowa BERLINGER HAUS Shiny Black BH-6611 28 cm | 127 zł |
PATELNIA GRILLOWA 28cm BERLINGER HAUS BH-6611 SHINY BLACK | 119 zł |
Patelnia grillowa BERLINGER HAUS Shiny Black BH-6611 28 cm | 127 zł |
Patelnia Berlinger Haus grillowa Shiny Black 28cm | 119 zł |
Patelnia grillowa Berlinger Haus Shiny Black, czarny, 28 cm, BH/6611 | 128 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →