Garnek Berlinger Haus Emerald BH-6059
Zdjęcia 3 |
Berlinger Haus Emerald BH-6059 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berlinger Haus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berlinger Haus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Berlinger Haus Emerald BH-6059
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Berlinger Haus Emerald Collection Naczynie do piekarnika z pokrywką 28 cm | 191 zł |
GARNEK TYTANOWY BERLINGER HAUS 28cm BH-6059 EMERALD | 239 zł |
Berlinger Haus Garnek METALLIC LINE EMERALD BH-6059 | 238 zł |
Garnek ze szklaną pokrywką EMERALD, 6,1 l, aluminiowy | 239 zł |
Garnek Berlinger Haus Emerald, zielony, 6,1L, 28 cm, 2 elementy, BH/6059 | 256 zł |
Lumarko Garnek Tytanowy Berlinger Haus 28cm Bh-6059 Emerald | 270 zł |
Garnek Tytanowy Berlinger Haus 28cm Bh-6059 Emerald Lumarko! | 280 zł |
Modyfikacje Berlinger Haus Emerald BH-6059
Ceny na Berlinger Haus Emerald BH-6059 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Emerald BH-6057 | od 149 zł | 5 oferty | ||
Berlinger Haus Emerald BH-6058 | od 206 zł | 4 oferty | ||
Berlinger Haus Emerald BH-6059 | od 191 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →