Garnek Berlinger Haus Moonlight BH-6013
Zdjęcia 5 |
Berlinger Haus Moonlight BH-6013 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berlinger Haus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berlinger Haus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Berlinger Haus Moonlight BH-6013
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Berlinger Haus GARNEK GRANITOWY 28cm BERLINGER HAUS BH-6013 MOONLIGHT | 238 zł |
GARNEK GRANITOWY 20cm BERLINGER HAUS BH-6011 MOONLIGHT BH-6011a | 149 zł |
Garnek Berlinger Haus Moonlight Edition, szary, czarny, z pokrywką, 6,1L | 256 zł |
Garnek Granitowy 28cm Berlinger Haus Bh-6013 Moonlight Lumarko! | 280 zł |
GARNEK GRANITOWY 28cm BERLINGERHAUS BH-6013 MOONLIGHT | 239 zł |
Modyfikacje Berlinger Haus Moonlight BH-6013
Ceny na Berlinger Haus Moonlight BH-6013 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Moonlight BH-6011 | od 149 zł | 2 oferty | ||
Berlinger Haus Moonlight BH-6012 | od 179 zł | 3 oferty | ||
Berlinger Haus Moonlight BH-6013 | od 149 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →