Patelnia Fiskars Functional Form 1026572 24 cm
Fiskars Functional Form 1026572 24 cm28 cm |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Fiskars 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Fiskars.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Fiskars Functional Form 1026572 24 cm
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Patelnia Fiskars Functional Form 24 cm | 159 zł |
Patelnia Fiskars Functional Form 24 cm 1026572 czarny DO-NK-PAT-FIS-034 | 150 zł |
Patelnia FISKARS Functional Form 24cm | 160 zł |
Fiskars Patelnia Functional Form 24 cm | 134 zł |
pokaż 4 oferty
Modyfikacje Fiskars Functional Form 1026572
Ceny na Fiskars Functional Form 1026572 |
---|---|---|---|---|
Fiskars Functional Form 1026572 24 cm | od 122 zł | 9 oferty | ||
Fiskars Functional Form 1026574 28 cm | od 150 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →