Patelnia głęboka Berlinger Haus Moonlight BH-6014 28 cm stal nierdzewna
Berlinger Haus Moonlight BH-6014 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berlinger Haus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berlinger Haus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Berlinger Haus Moonlight BH-6014 28 cm stal nierdzewna
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
GARNEK GRANITOWY 28cm BERLINGER HAUS BH-6014 MOONLIGHT | 199 zł |
Brytfanna Berlinger Haus Moonlight Edition, szary, z pokrywką, 3,8L, 28x7, | 210 zł |
GARNEK GRANITOWY 24cm BERLINGER HAUS BH-6014 MOONLIGHT | 246 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →