Patelnia Berlinger Haus Moonlight BH-6169 28 cm szary
Berlinger Haus Moonlight BH-6169 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berlinger Haus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berlinger Haus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Berlinger Haus Moonlight BH-6169 28 cm szary
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zestaw patelni BERLINGER HAUS Moonlight BH/6169F (3 elementy) | 228 zł |
ZESTAW 3 PATELNI BERLINGER HAUS BH-6169 MOONLIGHT | 225 zł |
Zestaw patelni BERLINGER HAUS Moonlight BH/6169F (3 elementy) BH-6169 | 228 zł |
Zestaw patelni Berlinger Haus Moonlight, jasnoszary, czarny, 3 elementy, B | 241 zł |
Zestaw 3 Patelni 20/24/28cm Berlinger Haus Bh-6169 Moonlight Lumarko! | 262 zł |
W zestawie:
- Patelnia Ø20x4,5 cm, 1,0 l
- Patelnia Ø24x4,8 cm, 1,7 l
- Patelnia Ø28x5,2 cm 2,1 l
PolecamyPorównaj w tabeli →