Garnek Berlinger Haus Moonlight BH-6012
Zdjęcia 5 |
Berlinger Haus Moonlight BH-6012 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berlinger Haus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berlinger Haus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Berlinger Haus Moonlight BH-6012
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
GARNEK GRANITOWY 24cm BERLINGER HAUS BH-6012 MOONLIGHT | 179 zł |
Garnek Berlinger Haus Moonlight Edition, szary, czarny, z pokrywką, 4,1L | 192 zł |
GARNEK GRANITOWY 24cm BERLINGER HAUS BH-6012 MOONLIGHT | 227 zł |
Modyfikacje Berlinger Haus Moonlight BH-6012
Ceny na Berlinger Haus Moonlight BH-6012 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Moonlight BH-6011 | od 149 zł | 3 oferty | ||
Berlinger Haus Moonlight BH-6012 | od 179 zł | 3 oferty | ||
Berlinger Haus Moonlight BH-6013 | od 149 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →