Patelnia Kela Cailin 11675 28 cm
Zdjęcia 3 |
Kela Cailin 11675 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kela 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kela.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kela Cailin 11675 28 cm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Patelnia, Kela Cailin śred. 28 cm | 306 zł |
Kela Patelnia 28cm Kela Cailin srebrna | 302 zł |
Patelnia Kela 26cm | 320 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →