Patelnia Kela Stella Nova 12217 28 cm
Zdjęcia 4 |
Kela Stella Nova 12217 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kela 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kela.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kela Stella Nova 12217 28 cm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Patelnia Kela 28cm | 418 zł |
Kela Patelnia 28 cm z powłoką nieprzywierającą | 367 zł |
Patelnia z powłoką nieprzywierającą Kela, śred. 28 cm | 418 zł |
Modyfikacje Kela Stella Nova 12217
Ceny na Kela Stella Nova 12217 |
---|---|---|---|---|
Kela Stella Nova 12215 20 cm | od 244 zł | 2 oferty | ||
Kela Stella Nova 12216 24 cm | od 293 zł | 1 oferta | ||
Kela Stella Nova 12217 28 cm | od 367 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →