Patelnia Kela Rhino 12602 28 cm
Kela Rhino 12602 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kela 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kela.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Kela Rhino 12602
Ceny na Kela Rhino 12602 |
---|---|---|---|---|
Kela Rhino 12600 20 cm | od 186 zł | 1 oferta | ||
Kela Rhino 12601 24 cm | od 212 zł | 3 oferty | ||
Kela Rhino 12602 28 cm | od 229 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →