Chochla Berlinger Haus Rose Gold BH-1513
Berlinger Haus Rose Gold BH-1513 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berlinger Haus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berlinger Haus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Berlinger Haus Rose Gold BH-1513
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
RONDEL GRANITOWY 16cm BERLINGERHAUS ROSE GOLD BH-1513 | 75 zł |
Rondel Berlinger Haus Rosegold, różowe złoto, 1,3L, , BH/1513 | 97 zł |
Rondel Granitowy 16cm Berlinger Haus Rose Gold Bh-1513 Lumarko! | 91 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →