Patelnia Berlinger Haus Shiny Black BH-6599 20 cm
Zdjęcia 3 |
Berlinger Haus Shiny Black BH-6599 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berlinger Haus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berlinger Haus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Berlinger Haus Shiny Black BH-6599 20 cm
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Patelnia BERLINGER HAUS BH-6599 20 cm | 79 zł |
PATELNIA GRANITOWA 20cm BERLINGER HAUS BH-6599 SHINY BLACK | 74 zł |
Patelnia BERLINGER HAUS BH-6599 20 cm | 79 zł |
Patelnia Berlinger Haus 20cm | 79 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje Berlinger Haus Shiny Black BH-6599
Ceny na Berlinger Haus Shiny Black BH-6599 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Shiny Black BH-6599 20 cm | od 74 zł | 11 oferty | ||
Berlinger Haus Shiny Black BH-6600 24 cm | od 83 zł | 1 oferta | ||
Berlinger Haus Shiny Black BH-6601 28 cm | od 112 zł | 10 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →