Patelnia grillowa Zwieger Black Stone ZW-PBSC-6307 28 cm czarny
Zdjęcia 7 |
Zwieger Black Stone ZW-PBSC-6307 |
|
Nadaje się do wszystkich źródeł ciepła, w tym indukcji.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Zwieger 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Zwieger.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Zwieger Black Stone ZW-PBSC-6307 28 cm czarny
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Patelnia Zwieger Black Stone 28 cm grillowa DO-NK-PAT-ZWGR-025 | 229 zł |
Patelnia grillowa ZWIEGER Black Stone Connect 28 cm | 200 zł |
Zwieger Black Stone Patelnia Grillowa 28 Cm | 269 zł |
pokaż 5 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →