Patelnia Zwieger Black Stone ZW-PBS-3573 20 cm
Zdjęcia 11 |
Zwieger Black Stone ZW-PBS-3573 |
|
Nadaje się do wszystkich źródeł ciepła, w tym indukcji.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Zwieger 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Zwieger.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Zwieger Black Stone ZW-PBS-3573 20 cm
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ZWIEGER Patelnia ZWIEGER Black Stone 20 cm Czarny | 140 zł |
ZWIEGER PATELNIA 20CM BLACK STONE ZWIEGER | 159 zł |
Patelnia Zwieger Black Stone 20cm | 233 zł |
Zwieger, Lumarko Patelnia, 20 cm, Black Stone ! | 149 zł |
Patelnia Black Stone 20 cm Zwieger | 175 zł |
Zwieger Black Stone Patelnia 20cm Lumarko! | 182 zł |
Modyfikacje Zwieger Black Stone ZW-PBS-3573
Ceny na Zwieger Black Stone ZW-PBS-3573 |
---|---|---|---|---|
Zwieger Black Stone ZW-PBS-3573 20 cm | od 140 zł | 6 oferty | ||
Zwieger Black Stone ZW-PBSC-6284 24 cm | od 169 zł | 3 oferty | ||
Zwieger Black Stone ZW-PBSC-6291 28 cm | od 200 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →