Patelnia Zwieger Titan PT5510 24 cm
Zdjęcia 5 |
Zwieger Titan PT5510 24 cm28 cm |
|
Dno patelni wykonane jest w technologii DOUBLE IMPACT BOTTOM, czyli dwa stalowe krążki są stopione i połączone aluminiowym dnem.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Zwieger 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Zwieger.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Zwieger Titan PT5510 24 cm
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Patelnia ZWIEGER Titan 24 cm | 180 zł |
Patelnia Zwieger Non-Stick 24cm | 198 zł |
Patelnia ZWIEGER Titan 24 cm | 150 zł |
Patelnia głęboka ZWIEGER Titan, 24 cm | 244 zł |
pokaż 4 oferty
Modyfikacje Zwieger Titan PT5510
Ceny na Zwieger Titan PT5510 |
---|---|---|---|---|
Zwieger Titan PT5510 24 cm | od 150 zł | 9 oferty | ||
Zwieger Titan PT5511 28 cm | od 219 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →