Patelnia Zwieger Black Stone ZW-PBSC-6291 28 cm
Zdjęcia 4 |
Zwieger Black Stone ZW-PBSC-6291 |
|
Nadaje się do wszystkich źródeł ciepła, w tym indukcji.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Zwieger 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Zwieger.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Zwieger Black Stone ZW-PBSC-6291
Ceny na Zwieger Black Stone ZW-PBSC-6291 |
---|---|---|---|---|
Zwieger Black Stone ZW-PBS-3573 20 cm | od 140 zł | 6 oferty | ||
Zwieger Black Stone ZW-PBSC-6284 24 cm | od 169 zł | 3 oferty | ||
Zwieger Black Stone ZW-PBSC-6291 28 cm | od 200 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →